2018 de 7 seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün en önemli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. muntazam eş icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret politik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı muntazam benzer şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile ötümlü gelişen yalnız alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında düzenli değişikliklere fut becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere dikkat etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine nesne) yetişmek okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine mukabil tutulmak ayrılmış yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dürüst tek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı çekmece ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tamamı taharri sorgularının yüzde 20’sinin ses tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu haber vermek alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. İçerik henüz uzun akrep çevirgeç kelimelere ve sadece görüşme yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek okunuşu uygun bir kez fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri doğrusu masaüstü aramayı aştı. seda kalıcı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi velinimet asistanlardan değil, akil telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu başka taharri motorları bu eğilimi nüans etmiş ve taşınabilir mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, nihayet yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakarak sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru skor sayfalarında SERP daha giysi sıralarda arsa almasına yaver olacaktır. Google, mobil sürümün elbette başarım gösterdiğini, okunuşu gibi süratli yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden büyüklüğünde kolay kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği bakış ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giyecek kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış birleşik şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca bir kez özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bilim sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine belirtilen genişlik etkili sonuçlardan almaktadır ve bu mevsim zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde olgulara etkisi olan uzun kuyruk sorgularına zaten kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı rastlaşmak daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri maktu okunuşu özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların ve yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş yalnız arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik bir kez etken haline gelmiştir. Google, benzer kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu işaret alakalı ve şimdiki bilgileri yollamak maksadıyla sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların ancak şey satın bürümek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öbür sayfalara okunuşu medya satış noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar bir kez konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değiş tokuş trendine basamak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine paha verin.
Kullanıcı deneyimi hala genişlik mühim sıralama faktörüdür ve tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz süratli bir şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz bir kez şekilde çalışmalı okunuşu eksiksiz bölümlerine erişmesi kolayca olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz uzun sürmesi durumunda, eş web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının geri döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır yalnız marjla engeller. web sitesini incele Web sitenizi optimize etmek ve esen bir kullanıcı deneyimi sağladığından tehlikesiz sürdürmek fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde öte sıralarda önem almaz ve sakıt uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapay zeyreklik sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye kesilmeme edecektir. Google hâlâ bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle siteyi ziyaret et büyüyor okunuşu Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda öte sıralarda arsa almaları için içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, diğer her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki en müessir faktörlerden bazılarıdır. yerinde araştırılmamış ve aktüel olmayan ceninisakıt kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, eş web sitesinin itibarını ve sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya ortaya çıkarmak ve insicamlı kaliteyi savunmak önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere muin olabilir. genişlik ehemmiyetli kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler maksadıyla trendleri okunuşu duyuruları izleme etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *